TopVue Monthly (6 lente)

OFERTË

Cmimi për Kosovë & Maqedoni 15 €uro.

attributesPrimary

e martë 16.7.

Cleaner
blank
Cmim për copë
2 100 Lek
2 100 Lek 2 500 Lek
TopVue Monthly (6 lente) - Monthly contact lenses
Votat e klienteve: 130

Kthimi i parave mbrapsht i garantuar

Nqs lentet nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja, ju mund ti ktheni ato deri në 30 ditë nga marrja e porosisë.

Lente kontakti komode për një cmim shumë të mirë

Në fillim të vitit 2011 ne prezantuam produktin e ri TopVue, lente kontakti mujore. Ato janë shumë komode pasi kanë në përbërje të tyre një hidroxhel dhe lubrifikant shumë cilësor: sodium hyaluronate dhe PEG (polyethylenglycol) agjentin e lagështirës, të cilët sigurojnë lagështi dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Sodium hyaluronate, ose acidi hyaluronic, është një substancë natyrale e trupit të njeriut. Ajo gjendet në nyje dhe pjesë të tjera të trupit madje edhe në gjendjen emocionale.

Dizenjim Perfekt


Ato janë shumë të holla dhe kjo i bën të lehta në përdorim .

Kualitet i lartë për korrigjim stabël

Lentet e kontaktit **TopVue ** kanë një korrigjim optik të arritur pasi ato ofrojnë të njëjtën fuqi dioptrike në të gjitha zonat optike. Falë kësaj, lentet ofrojnë kualitet të lartë vizioni në të gjitha kushtet, ju mund ti vlerësoni këto lente sidomos në darkë kur ngisni makinën.

Teknologjia AQUAMAX

Teknologjia AQUAMAX përdor metodën e aplikimit të filterit UV në prodhimin e lenteve të kontaktit, një metodë që nuk ka një impakt negativ. Lentet e kontaktit TopVue kanë përdorim të lehtë dhe komod.

Instruksionet e përdorimit

Lentet e kontaktit TopVue janë dizenjuar për tu hequr gjatë natës. Në fund të ditës duhen hequr dhe duhen vendosur në solucion përgjatë gjithë natës. Ato duhen ndërruar cdo 30 ditë nga përdorimi i parë.

Ato janë lente hidroxhel të krijuara nga materiali Polymacon, të cilat përmbajnë 38% ujë dhe përshkueshmëri të oksigjenit 26 Dk/t.

Dërgojmë thjerrëza në të gjithë Kosovën

Të dhënat

Prodhuesit: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 26 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 38%
Skadenca: 48 muaj dhe më shumë
Dioptri: nga -12.00 tek +4.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Materiali i Lenteve 2: Polymacon
Filtër UV: Po
Përmban Sodium hyaluronate: Po

Topvue Air (6 lente)

Topvue Air (6 lente)

Lentet e kontaktit TopVue Air kanë përshkueshmëri të lartë oksigjeni duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit. Teknologjia e re është garanci për një rehati maksimale.

Cmimi: 3 000 Lek
Shko tek produkti

Ndaj eksperiencën tënde për këtë produkt

Shto koment

 • naim

  kam pytje me intereson a ka lente per afer e larg ne nje lente dhe nese po ateher dioptrija per njerin sy e kam afer 2 e per larg 0.5 ndersa i djetheti 1.5 afer e larg eshte 0 flm ne pergjigje .

 • Endri

  cmim fantastik, lente super :)

 • Ina B.

  Faleminderit per komentin pozitiv Endri :)

 • Genci

  Mbeta shume i kenaqur nga keto lentet. faleminderit.

 • Ina B.

  Faleminderit per komentin pozitiv :) Shpresoj te ngeleni gjithmone i kenaqur prej sherbimit tone :)

 • Eni

  I provova keto lentet edhe jane shume te rehatshme. cmimi eshte fantastik.

 • Ina B.

  Jemi shume te lumtur per fjalet e mira Eni :) Shpresoj te beheni kliente e perhershme :D

 • Florenc

  Nqs i hapi, lentet skadojn fiks mbas 30 diteve apo mbas 30 perdorimesh?

 • Ina B.

  Pershendetje! Lentet mujore skadojne nje muaj pas perdorimit te pare. Dmth nuk mund ti perdorni me shume se nje muaj. Nese nuk i hapni lentet nuk skadojne pas nje muaji por kane nje date te caktuar e cila shenohet tek kutia e lenteve.

 • Shpendi

  A dergoni edhe ne Kosove?

 • info@lentekontakti.al

  Pershendetje, po dergojme porosi ne te gjitha qytetet ne Shqiperi edhe Kosove. Mjafton qe ju te porosisni online per te tjerat mendojme ne.Flm.

 • Vera

  shume lente komode. cmimi i leverdisshem.

 • Enxhi L.

  Faleminderit Vera.

 • Bledi Shkoder

  Lentet i mora pardie. i vuna die edhe mu duken shume te mira. edhe sherbimi shume korrekt. falimners. Bledi

 • Enxhi L.

  Faleminderit ju :)

TopVue Monthly (6 lente)

TopVue Monthly (6 lente)

TopVue Monthly (6 lente)

2 100 Lek

Disponibël > 1000 copë