TopVue Elite+ (30 lente)

3 125 Lek 2 500 Lek
100% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 22.5. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
3 125 Lek 2 500 Lek
Shto në shportë Çmimi më i mirë për 30 ditët e fundit: 3 125 Lek

TopVue Elite+ Lente Optike Ditore

TopVue Elite+ jane lente te nje cilesie te larte e disponueshme me dioptri positive (+) dhe negative (-) per te korrigjuar lehtesisht largpamesine (hypermetropia) dhe miopia (myopia).

Keto lente jane per perdorim 1 ditor, ideale per personat qe bejne nje jete aktive. Nese perdorni TopVue Elite+, ju nuk do keni nevoje per kujdesje te vecante ndaj lenteve. TopVue Elite+ jane perfekte per aktivitetet sportive ose per ke deshiron te perdori lente optike per here te pare!

Parametra inovative </ h3>

TopVue Elite+ jane te perbera me material hydrogel dhe me 58% permbajtje uji. Materiali eshte trajtuar me UltraSoo Technology gjate prodhimit, dhe sodium hyaluronate i eshte shtuar permbajtjes. Kjo siguron qe lentet optike TopVue Elite + te jene perhere te rehatshme.

TopVue Elite+ kane UV filter per tu mbrojtur nga rrezet UV. Materiali i tyre ka nje ngjyre blu te lehte.

Nje vecori e rendesishme e lenteve optike TopVue Elite+ eshte edhe desaini sferik. Kjo do ju siguroj ju nje pershtatshmeri me te mire me syte tuaj, ideale per ata qe kane pak astigmatism.

TopVue Elite+ jane disponibel ne paketime me:

  • TopVue Elite+ (90 lente)

Të dhënat - TopVue Elite+ (30 lente)

Prodhuesit: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 30 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Skadenca: 24 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 27 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 58%
Materiali i Lenteve: Bioxifilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Emri i Produktit: TopVue Elite+
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?