TopVue Daily (30 lente)

2 100 Lek
100% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 22.5. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
2 100 Lek

Paketë në OFERTE

Kthimi i parave mbrapsht i garantuar

Nqs lentet e kontaktit nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja, ju mund ti ktheni ato deri në 30 ditë nga marrja e porosisë së bashku me lentet e papërdorura për një kompesim të plotë.

Lente kontakti komode për një çmim shumë të mirë

TopVue Daily janë të mbushura me hidroxhel, me sodium - hyaluronate dhe PEG (polyethylenglycol) agjenti i lagështirës, të cilat sigurojnë lagështi dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Sodium hyaluronate është një substancë natyrale e trupit të njeriut.

Parametrat e Lenteve të Kontaktit TopVue përshtaten 99% me përdoruesin.

Dizenjim Perfekt


Kualitet i lartë për korrigjim stabël

Lentet e kontaktit TopVue kanë një korrigjim optik të arritur me fuqi të njëjtë dioptrike në të gjithë zonën optike. Falë kësaj, lentet ofrojnë kualitet të lartë vizioni në të gjithë zonën dhe ju do t´i vlerësoni këto lente sidomos në darkë kur ngisni makinën.

Teknologjia AQUAMAX

Teknologjia AQUAMAX përdor metodën e aplikimit të filterit UV në prodhimin e lenteve të kontaktit, një metodë që nuk ka asnjë impakt negativ. Lentet e kontaktit TopVue kanë kualitete të mira për aplikimin e tyre dhe ofrojnë komoditete.

Instruksionet e përdorimit

Lentet e kontaktit TopVue janë dizenjuar për t´u hequr gjatë natës. Në fund të ditës është e nevojshme të hiqen e të mbahen në kutitë e lenteve të kontaktit të mbushura me solucionin përkatës.

Lentet hidroxhel janë krijuar nga materiali i Etafilcon A. Ato përmbajnë 58% ujë dhe përshkueshmëria e oksigjeni është 26 Dk/t.

Të dhënat - TopVue Daily (30 lente)

Prodhuesit: TopVue
BC: 8.50
DIA: 14.20
Paketimi : 30 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Skadenca: 24 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 26 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 58%
Materiali i Lenteve: Etafilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +4.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Emri i Produktit: TopVue Daily
Filtër UV: Po
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (10)

Ke pyetje?
Anonymous

30 lente jane 15 per njerin sy dhe 15 per tjetrin nese i ke me nr. te ndryshem?

Klaudia

pershendetje,a mund ti mbaj lentet kur bej make up?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje, po patjeter qe mund te mbani lentet vendosur ne sy gjate kohes kur beni make up.

ina

Do doja lente boiciell

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Per te kryer porosi ju lutem na kontaktoni tek numri jone 00355 69 25 04 859. Faleminderit.

Albana

Lente shume te rehatshme. Me lentet tjera kam pasur gjithmone syrin e thate, me keto lente nuk e ndjej qe i kam ne sy. Ju rekomandoj personave qe nuk bartin syza dhe lente ne menyre qe te mos keni nevoje te hapni lente mujore vetem per disa dite ne muaj.

Përgjigje Ina B.

Albana na vjen shume mire qe ndjeheni rehat me lentet ditore dhe qe zgjodhet produktet tona :)

Niko

Mua me duhen me minus per larg, si funcionon, duhet tu sjell numrin e syzeve apo cfare?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Per te kryer porosi na nevojiten numrat e syzeve te cilat mund te na i dergoni me foto ne viber ose whatsapp tek numri jone i telefonit 00355 69 25 04 859 ose mund te vini tek zyra jone.

Diana

Deri ne sa ore mund te mbahen gjate dites?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Lentet e kontaktit keshillohen te mbahen 10-12 ore ne dite por mund ti mbani per sa kohe qe e ndjeni te rehatshme ne sy lenten.

Eno

Shume komode!!! Perfekte per tani ne vere.

Përgjigje Ina B.

Faleminderit qe zgjodhet produktet tona :))

Edi

Shume praktike, faleminderit

Përgjigje Ina B.

Faleminderit ju qe zgjodhet lentet e markes TopVue Daily :) Eshte nje nder markat me te mira te lenteve te kontaktit ne treg.

Edlira

A mund ti perdor ne palester?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Po, lentet e kontaktit mund ti perdorni edhe gjate kohes kur kryeni palester. Jane shume te pershtatshme per te bere sport. Per cdo pyetje tjeter na shkruani. Faleminderit

Anisa

Shume e kenaqur nga produktet qe ju ofroni . Jeni me te miret ne treg.

Përgjigje info@lentekontakti.al

Faleminderit Anisa :)