TopVue Air (6 lente) + Gelone Solucion 360 ml

3 900 Lek 3 700 Lek
97% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 26.50 €uro.

TopVue Air (6 lente)
Data e parashikuar e dorëzimit: e premte 19.4. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 3 000 Lek
Gelone solucion 360 ml
Data e parashikuar e dorëzimit: e premte 19.4. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
3 900 Lek 3 700 Lek

Paketa lehtesuese – Lente + Solucion

Kurseni paratë tuaja në paketat e lenteve dhe solucioneve !

Të dhënat - TopVue Air (6 lente)

Prodhuesit: TopVue
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 100 Dk/t
Skadenca: 24 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 45%
Dioptri: nga -12.00 tek +8.00
Materiali i Lenteve: Innofilcon A
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: TopVue Air
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Filter: Item is medical device: Po

Të dhënat - Gelone solucion 360 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (4)

Ke pyetje?
Vlora

per sa dite vjen porosia me Mitrovice?

Kimet

Pershendetje.. A mbahen keto lente 24 ore... Dmth dite e nate

ariana

Jam shumë e kënaqur nga shërbimi juaj. Po ashtu edhe lentet janë të kualitetit të lartë

Përgjigje Ina B.

Faleminderit ju Ariana qe zgjodhet produktet tona dhe besuat tek cilesia e tyre :)

Ema

Oferta me e mire e mundshme :) Zgjedhja ime e preferuar

Përgjigje Ina B.

Faleminderit per besimin tuaj Ema :) Shpresojme te ngeleni gjithmone te kenaqur nga sherbimi jone :)