Tears Again Eye Spray 10 ml

1 690 Lek
98% rekomandon
Data e parashikuar e dorëzimit: zgjidh atributet...
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
1 690 Lek

Tears Again Eye Spray 10 ml *************­************** Nuk ju pelqen te aplikoni eye drops? Tears Again Eye Spray eshte zgjidhja e duhur per ju . Tears Again eshte nje spraje liposame me vitaminat A dhe E . Dizenjuar per trajtimin e syve te thate . Tears Again aplikohet ne syte e mbyllur . Mbahet rreth 10 cm larg nga syte e thate dhe spraji Tears Again aplikohet 1-2 here mbi qepalla . Produkti permban nje liposam qe ofron nje mbrojtje natyrale per siperfaqjen e syve . Cdo doze spaji perbehet nga miliona lipozome te vogla. Liposomet perdoren per te zbutur & mbajur te lagesht qepallat dhe per të ulur temperaturën e syrit. Ajo deperton përmes lëkurës dhe futet brenda syrit. Ata permbajne uje per sy te lagesht , fosfolipide, acidet yndyrore esenciale, acide të naftës dhe vitaminë E. Produkti mund te perdoret edhe gjate kohes qe perdor make-up .

Të dhënat - Tears Again Eye Spray 10 ml

Prodhuesit: Optima Pharmazeutische
Sasia : 10 ml
Afati i përdorimit: 6 muaj
Ruajtës: Po
A mund të përdoret me lentet e kontaktit: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?