SofLens Toric (6 lente)

6 550 Lek
94% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: zgjidh atributet... zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Shto 900 Lek
Transport FALAS për këtë produkt
6 550 Lek

Lente Kontakti SofLens Toric

Lentet e Kontaktit **SofLens Toric ** (më para njihej si Soflens 66 Toric) janë lente shumë të buta të dizenjuara për të korrigjuar nivele të larta të astigmatizmit. Ato janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe duhen ndërruar çdo 30 ditë.

Komoditet maksimal gjatë gjithë ditës

Soflens Toric sigurojnë mprehtësi të lartë të vizionit, në sajë të teheve të holla, ato ofrojnë komoditet gjatë gjithë ditës. Lentet Soflens Toric janë në paketa me nga 6 lente.

Këto lente kontakti janë të njohura edhe si Soflens për astigmatizëm.

Të dhënat - SofLens Toric (6 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
DIA: 14.50
BC: 8.50
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 32 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 66%
Materiali i Lenteve: Alphafilcon A
cilinder: nga -0.75 tek -2.75
Dioptri: nga -9.00 tek +6.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: SofLens Toric
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Air for Astigmatism (6 lente)

Në stock
  • Përshkueshmëri e lartë e oksigjenit
  • Lubrifikim me Sodium-hyaluronate
  • Rrehati gjithë ditën
Cmimi: 5 200 Lek

Komente

Ke pyetje?