SofLens Daily Disposable (90 lente)

7 350 Lek 6 400 Lek
99% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e enjte 30.5. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Transport FALAS për këtë produkt
7 350 Lek 6 400 Lek
Shto në shportë Çmimi më i mirë për 30 ditët e fundit: 7 350 Lek

Lente Kontakti Soflens Daily Disposable

Komoditet maksimal gjatë gjithë ditës

SofLens Daily Disposable janë lente ditore të një kualiteti të lartë prodhuar nga Bausch and Lomb. Përmbajtja e ujit tek lentet është (59%) dhe ato kanë një material unik të Hilaficon B në përbërje që siguron komoditet maksimal gjatë gjithë ditës.

Soflens Daily Disposable janë lente ditore prej hidroxheli të dizenjuara për përdorim të përditshëm ose me raste. Paketat përmbajnë 90 lente.

Të dhënat - SofLens Daily Disposable (90 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 90 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 19 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 59%
Dioptri: nga -9.00 tek +6.50
Materiali i Lenteve: Hilafilcon B
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: SofLens Daily Disposable
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Daily (90 lente)

Në stock
  • Filtër UV
  • Material i butë dhe komod
  • Cepat (bordet) extra të hollë
Cmimi: 5 950 Lek

Komente

Ke pyetje?