SofLens 59 (6 lente) + Gelone Solucion 360 ml

3 400 Lek 3 200 Lek
96% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 21 €uro =============­=======================

SofLens 59 (6 lente)
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 19.6. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 2 500 Lek
Gelone solucion 360 ml
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 19.6. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
3 400 Lek 3 200 Lek

Të dhënat - SofLens 59 (6 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 22 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 59%
Dioptri: nga -9.00 tek +6.00
Materiali i Lenteve: Hilafilcon B
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: SofLens 59
Filter: Item is medical device: Po

Të dhënat - Gelone solucion 360 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (14)

Ke pyetje?
Kimet Pajaziti

pershendetje ..desha te ju pyes se per sa koh jane keto (3 muaj apo 6)...respect

Përgjigje info@lentekontakti.al

Pershendetje! Lentet soflens jane lente te thjeshta sferike dhe nje pako ka 6 lente mujore me te njejtin numer dhe perdoret per 3 muaj. Faleminderit!

Ariana

Produkt i perkryer . Jeni number 1

Përgjigje Ina B.

Faleminderit ju Ariana qe zgjodhet te jeni klientja e lentekontakti.al :)

Daniel

Pershendetje , mujore jane keto lente ?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Lentet e kontaktit Soflens jane lente optike mujore. Per cfare numri interesoheni? Mund te na kontaktoni tek numri jone i telefonit 00355 69 25 04 859. Faleminderit

Edlira Durro

Shume te mira lentet dhe solucioni...cmimi fantastik...jam shume e kenaqur..jeni super.

Përgjigje Ina B.

Shume faleminderit juve qe besuat tek ne dhe zgjodhet produktet tona :)

Elsa

porosia ishte ne rregull, falimnderit Ina

Përgjigje Ina B.

Faleminderit ju Elsa qe zgjodhet produktet tona :)

arian

sa kushtojn ne euro ju lutem

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Lentet e kontaktit Soflens kushtojne 16.10 Euro. Per me shume na telefononi ne numrin tone te kontaktit +355692504859. Faleminderit.

Anonymous

cfare do te thote bc dhe dia, se dua te porosis.

Anonymous

cfare do te thote bc dhe dia, se dua te porosis.

Përgjigje Ina B.

Pershendetje!

DIA do te thote diametri i lentes kurse BC harku i lentes dmth forma e lentes. Flm

Kedio

shume faleminderit!!!

Përgjigje Ina B.

Faleminderit juve :)

Bjorn

Sa kohe do zgjasi kjo oferte?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje Bjorni!

Kjo oferte eshte e vlefshme per nje periudhe te limituar kohe. Nxito te perfitosh nga kjo oferte :) Flm

Marjus

Shisni vetem online apo mund te vi ti blej vete?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje Marius! Porosite kryhen online por nese nuk e realizoni dot mund te vini tek zyra jone per te blere. Faleminderit!

Andi

shume oferte e mire, bihe rehat per 3 muaj. cmimi shume shume me i mire sec gjen neper dyqane ne tirane. un i morra sot edhe cdo gje ishte ok. flm andi.

Përgjigje Ina B.

Faleminderit Andi jeni shume i sjellshem me komentet tuaja pozitive

Erjola Muskaj

Shum korrekt dhe cmimet shum te arsyeshme

Përgjigje Ina B.

Shume faleminderit Erjola, jeni shume e sjellshme :)

Ina

Mua mi solli korrieri sot. Ishin perfekte, flm.