ReNu MultiPlus solucion 360 ml

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 7.50 €uro

attributesPrimary

e martë 16.7.

blank
Cmim për copë
1 000 Lek
1 000 Lek
ReNu MultiPlus solucion 360 ml - Cleaning solution
Votat e klienteve: 188

ReNu MultiPlus-Solucion i Lenteve te Kontaktit

ReNu MultiPlus No Rub është një solucion multi-funksional që ka shumë funksione të rëndësishme siç janë largimi i depozitave të proteinave, shpëlarja dhe dezinfektimi i lenteve të kontaktit.

Solucioni ReNu MultiPlus është i përshtashëm për të gjitha lentet e buta. Megjithëse ReNu MultiPlus është cilësuar si: NO RUB, ne rekomandojmë që ju ti fshini lentet me gishtin e madh ose tregues përpara se ti vendosni në solucion, kështu lentet e kontaktit do të jenë më efektive.

Solucioni ReNu MultiPlus përmban substanca hidrante të cilat kanë si funksion largimin e depozitave të proteinave nga sipërfaqja e lenteve.

Të dhënat

Prodhuesit: Bausch and Lomb
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 16 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj

Gelone solucion 360 ml

Gelone solucion 360 ml

Solucioni Gelone pastron dhe hidraton lentet tuaja. Solucioni është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lenteve të buta.

Ju kurseni: 100 Lek
Cmimi: 900 Lek
Shko tek produkti

Ndaj eksperiencën tënde për këtë produkt

Shto koment

 • Mergime

  Cdo gje ne rregull, jeni me te miret

 • Ina B.

  Shume faleminderit ju Mergime qe besuat tek ne dhe sherbimi jone dhe zgjodhet produktet tona:)

 • Lorena

  Cmime fantastike, sherbim i perkryer... me duhej patjeter per sot, edhe Ina shume e sjellshme erdhi te dielen per te me sherbyer... shume faleminderit Ina......

 • Ina B.

  Faleminderit per komentin pozitiv dhe faleminderit juve Lorena qe na zgjodhet ne :))

 • Valentina

  Pershendetje a ka mundsi çmimet me i shkru edhe në Euro ju lutem ?!

 • Ina B.

  Pershendetje! Per cfare lentesh jeni e interesuar?

 • Kesida

  Ku e keni dyqanin?

 • Ina B.

  Pershendetje! Zyre jone ndodhet tek lagja Komuna e Parisit, afer lulishtes, perball me big market. Mund te klikoni linkun per te dhena me specifike te vendodhjes sone. Flm https://www.lentekontakti.al/…gle-map.html

 • Taulant

  Shume oferte e mire.

 • Ina B.

  Pershendetje Taulant!

  Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte! Flm :)

 • Eri

  A ka kuti mbajtese lentesh brenda ne kutine e solucionit?

 • Enxhi L.

  Po brenda solucioneve ka kuti mbajtese lentesh.

ReNu MultiPlus solucion 360 ml

ReNu MultiPlus solucion 360 ml

ReNu MultiPlus solucion 360 ml

1 000 Lek

Disponibël > 1000 copë