Quarterly Optima FW (4 lente)

4 000 Lek
99% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e enjte 30.5. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Shto 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
4 000 Lek

Optima FW Lente Kontakti #############­########## Optima FW lente kontakti prodhuar nga Bausch & Lomb janë lente kontakti me një ndrrim cdo 3 muaj.

Avantazhi i lenteve Optima FW është çmimi i tyre relativisht i ulët.
Shenim: Prodhuesit kane bere oferta per te gjitha lentet shtese me fuqi dioptrike
pozitive.

Të dhënat - Quarterly Optima FW (4 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.70, 8.40
DIA: 14.00
Paketimi : 4 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 24 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 38%
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 90 ditë
Dioptri: nga -9.00 tek -0.25
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: Optima FW
Materiali i Lenteve: Polymacon
Filter: Item is medical device: Po

Komente (1)

Ke pyetje?
fatmir

A beni derges edhe ne kosov nose po a keni mundsi me kontaktu napermjet emalit fatmiri42@hotmail.com

Përgjigje Ina B.

PErshendetje Fatmir, faleminderit qe na kontaktuat, po ju shkruajme ne email.