PureVision Multi-Focal (6 lente)

6 200 Lek
85% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e hënë 18.10. Stock day info: Today 18. tetor Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 18. tetor zgjidh atributet...
Shto
900 Lek
Transport FALAS për këtë produkt
6 200 Lek

PureVision Multi-Focal Lente Kontakti

PureVision Multi-Focal lente kontakti prodhuar nga Bausch and Lomb jane dizenjuar per te korrigjuar miopine ose problemet e syve qe lidhen me moshat mbi te 40-at. Ato jane krijuar nga materiali hidroxhel silikoni dhe ofrojne perdorim te perditshem te shendetshem. Ato rekomandohen nga prodhuesit ( me nje konsulte tek okulisti ) per perdorim afatgjate me nje ndrrim mujore.

Vizion i qarte ne te gjitha distancat

Keto lente kontakti fokusohen ne qender te distances dhe ofrojne nje vizion te qarte edhe ne distanca te largeta . PureVision Multi-Focal lente kontakti lejojne ata qe vuajne nga miopia ,vizion i te cileve eshte korigjuar kohet e fundit vetem nga syzet te shijojne pamjen e botes pa syze .

Të dhënat
Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 112 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 36%
Materiali i Lenteve 2: Balafilcon A
Dioptri: nga -10.00 tek +6.00
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: PureVision Multi-Focal
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Zgjedhje e zgjuar
Favorite

TopVue Air Multifocal (6 lente)

Në stock
    Lentet e kontaktit prej silikon hidroxheli TopVue Air Multifocal karakterizohen nga përshkueshmëria e lartë e oksigjenit duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit.
Cmimi: 6 100 Lek
Zgjedhje e zgjuar

Komente

Ke pyetje?