PureVision (6 lente) + Gelone Solucion 360 ml

4 800 Lek 4 600 Lek
94% rekomandon
Në stock
PureVision (6 lente)
Data e parashikuar e dorëzimit: e hënë 22.4. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 3 900 Lek
Gelone solucion 360 ml
Data e parashikuar e dorëzimit: e hënë 22.4. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
4 800 Lek 4 600 Lek

Paketat që kursejnë paratë tuaja - Lente + Solucion

Kurseni parate tuaja !

Të dhënat - PureVision (6 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60, 8.30
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 112 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 36%
Materiali i Lenteve: Balafilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: PureVision
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po

Të dhënat - Gelone solucion 360 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (2)

Ke pyetje?
reonalt

Përshendetje jam interesuar për lente -11.50 dhe -13.50 i dispononi këto lente?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje Reonalt! Po i disponojme keto lente vetem se nr -13.5 nuk e kemi ne gjendje per momentin dhe vonon 10 dite qe te vije. Nese jeni i interesuar mund ti shikoni tek website jone www.lentekontakti.al, ku dhe behet porosia. Flm.

Egla

Pershendetje, keni ndonje pakete lente purevision & solucion renu?

Përgjigje Enxhi L.

Pershendetje Egla, po kemi purevision nga +9.50 deri -9.50, gjithashtu edhe solucionin qe ju kerkoni. Flm