0 Lek

Nuk ka produkte në shportë

Trego shportën

PureVision (6 lente)

3 900 Lek
97% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 27.90 €uro

Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e martë 17.5. Stock day info: Today 17. maj Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 17. maj zgjidh atributet...
Shto një solucion pastrues:
Nuk dëshiroj solucion pastrues
Gelone solucion 360 ml
900 Lek
700 Lek
Gelone solucion 2 x 360 ml
1 700 Lek
Gelone solucion 100 ml
500 Lek
Shto një solucion pastrues:
Gelone solucion 360 ml
900 Lek
700 Lek
Gelone solucion 360 ml
900 Lek
700 Lek
Gelone solucion 2 x 360 ml
1 700 Lek
Gelone solucion 100 ml
500 Lek
Shto
700 Lek
3 900 Lek
3 900 Lek

PureVision Lente Kontakti

PureVision janë lente kontakti mujore të prodhuara nga Bausch & Lomb të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Të përshtatshme për përdorim të përditshëm

Lentet e kontakti t PureVision janë produktet më të reja të dizenjuara me teknologji inovative për përdorimim sa më efikas të lenteve të kontaktit. Falë përshkueshmërisë së lartë të oksigjenit të garantuar nga teknologjia e AirGel dhe materiali Batafilcon A hidroxhel silikoni ato mund të përdoren për 30 ditë & 29 netë.

Teknologjia Performa

Sipërfaqja e lenteve të kontaktit PureVision ka ndryshuar në mënyrë revolucionare nga teknologjia Performa e cila ofron lagështi maksimale dhe minimizon sindromën e syve të thatë. Lentet e kontaktit PureVision janë gjithashtu të përshtatshme për përdorim ditor dhe me raste.

PureVision mund të mbahen edhe gjatë natës, dhe atëherë ju nuk keni nevojë për solucionin pastrues (në këtë mënyrë kostoja e tyre nuk e kalon çmimin e lenteve të tjera mujore).

Të dhënat

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60 8.30
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 112 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 36%
Materiali i Lenteve: Balafilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: PureVision
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po
Zgjedhje e zgjuar
Favorite

Topvue Air (6 lente)

Në stock
    Lentet e kontaktit TopVue Air kanë përshkueshmëri të lartë oksigjeni duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit. Teknologjia e re është garanci për një rehati maksimale.
Cmimi: 3 000 Lek
Zgjedhje e zgjuar

Komente (4)

Ke pyetje?

Bardha vushtrri

Gjithcka perfekte urime stafit

Përgjigje

Ina B.

Bardha shume faleminderit per komentet tuaja pozitive :) Urojme te mbeteni gjithmone e kenaqur nga sherbimi i kompanise tone.

Erald

Cmim edhe sherbim perfekt. shumeee faleminderit.

Valbona

Ju riktheva purevision mqs cmimi online ishte shume me ekonomik nga ai i dyqaneve. Absolutisht jane nga lentet me te mira sot per sot ne treg.

Përgjigje

Ina B.

Faleminderit Valbona :) Ne ndihemi me te lumtur kur klientet tane jane te lumtur :)

Anisa

Sherbim shume korrekt, lentet erdhen brenda dites. Cmimi online shume here me lire se ne dyqanet optike. Do jem kliente e rregullt. Flm Anisa.

Përgjigje

Enxhi L.

Shume faleminderit Anisa.

Top