PureVision 2 (6 lente)

OFERTË
Transporti falas
Garancia e kthimit

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 30 €uro

attributesPrimary

e martë 16.7.

Cleaner
blank
Cmim për copë
4 150 Lek
4 150 Lek
PureVision 2 (6 lente) - Monthly contact lenses
Votat e klienteve: 8

Cmimi: 4850 Lek
Kurseni: 200 Lek
Detail: Advantageous packages: Delivery price: Detail: Advantageous packages: Free

Lente Kontakti PureVision 2

Bausch and Lomb sjell produktin më të ri në treg, lente kontakti PureVision 2. Këto lente hidroxhel silikoni janë krijuar për përdoruesit që vuajnë nga sy sensitiv dhe vizion jo të qartë në errësirë. Për këtë arsye, lentet e kontaktit PureVision 2 janë të përshtatshme për shoferat, studentët ose sportistët.

Lentet e kontaktit PureVision 2 janë lentet më të holla në treg. Falë teknologjisë ComfortMoist, e cila shton lagështinë në sipërfaqje të saj, PureVision 2 siguron komoditet gjatë gjithë ditës. Gjithashtu, përvecse janë shumë të holla ato janë edhe shumë të lehta për tu përdorur.

Të dhënat

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 130 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Skadenca: 32 muaj dhe më shumë
Përmbajtja e ujit: 36%
Materiali i Lenteve 2: Balafilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
Filtër UV: Jo
A mund të fle me këto lente natën?: Po

Topvue Air (6 lente)

Topvue Air (6 lente)

Lentet e kontaktit TopVue Air kanë përshkueshmëri të lartë oksigjeni duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit. Teknologjia e re është garanci për një rehati maksimale.

Ju kurseni: 1 150 Lek
Cmimi: 3 000 Lek
Shko tek produkti

Ndaj eksperiencën tënde për këtë produkt

Shto koment

 • Elinda Gjonomadhi

  Pershendetje! Kutia permban 6 lente pra per 3 muaj apo 6 pale lente? Desha te pyes edhe nese mund te porositet vetem nje pale sa per prove. Faleminderit :)

 • Ina

  Pershendetje, kutia permban 6 cope lente (3 cifte) – pra per 3 muaj. Marka PureVision 2 shitet vetem me kuti, por nese deshironi mund te provoni 1 cift nga marka TopVueAir – te cilen e shesim edhe te hapur (si marka me e perdorur aktualisht). Per me shume info mund te na telefonosh tek +355 69250485­9. Faleminderit

 • Ina

  Dergoni edhe ne himare?

 • Enxhi. L

  Pershendetje, dergojme ne te gjitha qytet ne Shqiperi dhe ne Kosove. Mjafton te kryeni porosine online per te tjerat mendojme ne :)

PureVision 2 (6 lente)

PureVision 2 (6 lente)

PureVision 2 (6 lente)

4 150 Lek

Disponibël > 1000 copë