PureVision 2 for Astigmatism (3 lente)

4 000 Lek
91% rekomandon
Në stock
Prodhuesi përkohsisht ka pezulluar prodhimin e këtij produkti. Disa...

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 48.60 €uro

Data e parashikuar e dorëzimit: e premte 19.4. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Shto 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
4 000 Lek

PureVision 2 for Astigmatism Lente Kontakti

Vizion i qartë

Bausch and Lomb sjell në treg produktin e ri, PureVision 2 for Astigmatism të dizenjuara për njerëzit që vuajnë nga astigmatizmi. Pika e fortë e këtyre lenteve hidroxhel silikoni është fuqia e tyre dioptrike, e cila do të vlerësohet nga përdoruesit të cilët kanë sy sensitivë dhe vizion të paqartë në errësirë.

AutoAlign Dizajn

PureVision 2 for Astigmatism janë lente kontakti të dizenjuara për të siguruar stabilitet dhe vizion të qartë gjatë gjithë periudhës së përdorimit. Ato eleminojnë vizionin jo të qartë që mund të krijohet si pasojë e lëvizjes së lenteve.

Teknologjia ComfortMoist

Lentet e kontaktit PureVision 2 for Astigmatism janë një nga lentet më të holla në të gjithë tregun dhe ofrojnë komoditet gjatë gjithë ditës. Falë teknologjisë ComfortMoist, e cila shton lagështirën në sipërfaqje të lenteve, PureVision 2 for Astigmatism ofron komoditet gjatë gjithë ditës. Janë mjaft të lehta edhe në përdorim.

Të dhënat - PureVision 2 for Astigmatism (3 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
DIA: 14.50
BC: 8.90
Paketimi : 3 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 36%
Përshkueshmëria e oksigjenit: 91 Dk/t
Materiali i Lenteve: Balafilcon A
cilinder: nga -0.75 tek -2.25
Dioptri: nga -9.00 tek +6.00
Filtër UV: Jo
Emri i Produktit: PureVision 2 for Astigmatism
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Air for Astigmatism (3 lente)

Në stock
  • Përshkueshmëri e lartë e oksigjenit
  • Lubrifikim me Sodium-hyaluronate
  • Rrehati gjithë ditën
Cmimi: 2 900 Lek

Komente

Ke pyetje?