Proclear Multifocal (3 lente)

5 800 Lek
96% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e hënë 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. tetor Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zgjidh atributet...
Shto
900 Lek
Transport FALAS për këtë produkt
5 800 Lek
Paketë në OFERTE

Proclear Multifocal Lente Kontakti

Proclear Multifocal lente kontakti jane lente multifokale qe ju ofrojne juve vizion nga te gjitha distancat.

Proclear Multifocal jane dizenjuar per te korrigjuar miopine dhe per perdorim te perditshem me nderrim mujor.

Miopia

Miopia shkatohet per shkak te moshes. Ajo prek cdo person mbi te 40-at. Kur ju i kaloni te 40,vizioni juaj dobesohet, dhe ju e keni me te veshtire te fokusoheni ne objektet larg madje dhe ne ato afer.

Të dhënat
Prodhuesit: CooperVision
BC: 8.70
DIA: 14.40
Paketimi : 3 lente
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 42 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 62%
Dioptri: nga -8.00 tek +6.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Materiali i Lenteve 2: Omafilcon B
Emri i Produktit: Proclear Multifocal
Zgjedhje e zgjuar
Favorite

TopVue Air Multifocal (3 lente)

Në stock
    Lentet e kontaktit prej silikon hidroxheli TopVue Air Multifocal karakterizohen nga përshkueshmëria e lartë e oksigjenit duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit.
Cmimi: 4 200 Lek
Zgjedhje e zgjuar

Komente

Ke pyetje?