Proclear Compatibles Sphere (6 lente) + Gelone Solucion 360 ml

4 200 Lek 4 100 Lek
96% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 26.50 €uro.

Proclear Compatibles Sphere (6 lente)
Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 6.6. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 3 300 Lek
Gelone solucion 360 ml
Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 6.6. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 650 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
4 200 Lek 4 100 Lek

Paketa në Ofertë me një çmim të arsyeshëm

Me blerjen e kësaj pakete ju kurseni !

Të dhënat - Proclear Compatibles Sphere (6 lente)

Prodhuesit: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 42 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 62%
Dioptri: nga -20.00 tek +20.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Materiali i Lenteve: Omafilcon B
Emri i Produktit: Proclear Compatibles Sphere
Filter: Item is medical device: Po

Të dhënat - Gelone solucion 360 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (3)

Ke pyetje?
Vjollca

A dergoni ne shkoder?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje Vjollca! Po dergojme porosi ne Shkoder.Ne dergojme porosi kudo qe te ndodheni ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Transporti kushton 300 leke te reja, dhe porosia kryhet online tek website jone www.lentekontakti.al. Faleminderit :)

Adnan Prizren

Kompania nr 1 e thjerrzave. Shume Faleminderit juve te gjitheve. Adnani

Përgjigje Ina B.

Shume faleminderit per fjalet e mira Adnan. Misioni jone eshte qe klientet tane te ngelen te kenaqur nga puna jone :)

Nertila

I morra cdo gje perfekte. Faleminderit. Nertila

Përgjigje Ina B.

Jemi shume te lumtur kur cdo gje shkon ne rregull me klientet tane. Faleminderit ju qe besuat tek ne Nertila :)