Pecetë pastruese për syzet- E zezë dhe Pink

190 Lek
96% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 26.9. zgjidh atributet...
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 650 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek

Pecetë pastruese me mikrofibër për syzet, ekranet dhe tavolinat.

Të dhënat - Pecetë pastruese për syzet- E zezë dhe Pink

Ngjyrat e Aksesorëve : E Zezë , Pink

Variante të tjera të produktit:

Komente

Ke pyetje?