MyDay daily disposable toric (30 lenses)

5 200 Lek
100% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e hënë 27.3. zgjidh atributet...
5 200 Lek
Transport FALAS për këtë produkt

Të dhënat - MyDay daily disposable toric (30 lenses)

Prodhuesit: CooperVision
DIA: 14.50
BC: 8.60
Paketimi : 30 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përmbajtja e ujit: 54%
Përshkueshmëria e oksigjenit: 80 Dk/t
cilinder: nga -0.75 tek -2.25
Dioptri: nga -10.00 tek +6.00
Emri i Produktit: MyDay daily disposable toric
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Materiali i Lenteve: Stenfilcon A
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?