MyDay daily disposable (30 lente)

4 400 Lek
98% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 24.7. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
4 400 Lek

.= MyDay daily disposable Lente Kontakti *************­************************ MyDay daily disposable jane lente hidroxhel silikoni ditore prodhuar nga CooperVision. MyDay daily disposable ofron pershkrueshmeri optimale te oksigjenit dhe i ofron perdoruesve perdorim te shendetshem e te lehte. .= Smart Silicone™ teknologji =============­============= Smart Silicone™ teknologji kombinon materialin tradicional te hidroxhelit me materialin hidroxhel-silikoni. Materiali stenfilcon A, i cili i bashkon keto kombinime, siguron pershkrueshmeri te larte te oksigjenit permes kanaleve mikroskopike dhe i jep syve sasine e duhur te oksigjenit, i cili eshte i rendesishem per mbajtjen e syve te shendetshem dhe ne pozicionin e duhur. Hydrophilic material mban lentet e lageshta gjate gjithe kohes. Keto lente jane te buta, te kendshme per syte tuaj, e me nje lageshti natyrale – MyDay daily disposable.

Të dhënat - MyDay daily disposable (30 lente)

Prodhuesit: CooperVision
BC: 8.40
DIA: 14.20
Paketimi : 30 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 100 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përmbajtja e ujit: 54%
Dioptri: nga -12.00 tek +8.00
Emri i Produktit: MyDay daily disposable
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Materiali i Lenteve: Stenfilcon A
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?