Gelone solucion 360 ml

Cmimi per Kosove & Maqedoni 6.50 €uro.

attributesPrimary

e martë 16.7.

blank
Cmim për copë
900 Lek
Gelone solucion 360 ml - Cleaning solution
Votat e klienteve: 406

Gelone Solucion 360 ml

Delikat dhe Komod

Formula e Gelone-s është unike për shkak të përmbajtes së sodium hyaluronate (ose kripën sodium të acidit hyaluronic). Kjo substancë është natyrale për trupin e njeriut.

Formula e Gelone-s është shumë komode për sytë tuaj dhe fal lubrifikuesit ekselent është konsideruar si një nga më të mirët nga përdoruesit e lenteve.

Karakteristika biologjike të Acidit Hyaluronic

~mund të mbajë rreth 1000 herë peshën e saj në ujë, veti që e bën atë një agjent lageshtie të veçantë
~efekti anti-inflamator
~efekt antibakterial
~rrit shërimin e lëkurës dhe zvogëlon pamjen e plogët (e përdorur në kirurgji plastike)

I përshtatshëm

Solucioni Gelone është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lenteve të buta përfshirë lentet hidroxhel silikoni dhe lentet me ngjyrë.

Paketat

Solucioni është i disponueshëm në paketa 100 ml dhe 360 ml. Gelone 360 ml përmban kuti antibakteriale për lentet e kontaktit.

Të dhënat

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 24 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po

Ndaj eksperiencën tënde për këtë produkt

Shto koment

 • TEST

  <a href="test">test</a>

 • test

  <a href="test"></a>

 • Linda

  Solucion shume i mire e provova vet. Linda

 • Ina B.

  Faleminderit Linda :)

 • Geni

  A ka kuti lentesh ky solucioni?

 • Ina B.

  Pershendetje Geni!

  Po solucioni Gelone 360 ml permban edhe nje kuti lentesh. Neqoftese jeni te interesuar mund te porosisni online ose te vini tek zyra jone per ta terhequr direkt :)

  Faleminderit:)

 • Ina B.

  Pershendetje Laura, transporti ne rrethe me Albanian Courier kushton 300 Leke. Nqs deshironi mund te vini edhe vete tek zyra jone per te terhequr porosine (ne kete rast nuk keni kosto transporti). Ne jemi tek rruga 'Osman Myderizi' nr 8 (afer lulishtes tek rruga Komuna e Parisit) ne Tirane. Per cdo info na kontakto. Flm, Ina.

 • Laura

  Sa kushton transporti deri ne Durres? Po dyqan ku mund te vij ti mar vet keni?

 • Laura

  Eshte shume solucion i mire, kam vite qe e perdor. Dergoni edhe ne Durres? si funksionon?

 • Enxhi L.

  Pershendetje Laura, po dergojme ne gjithe Shqiperine madje edhe ne Kosove me korrier. Ju duhet te porosisni online produktin qe deshironi me parametrat e sakte dhe brenda 24–48 ore porosia vjen tek ju. Ju mund te paguani cash korrierin pasi keni marre porosine.Flm

Gelone solucion 360 ml

Gelone solucion 360 ml

Gelone solucion 360 ml

900 Lek

Disponibël > 1000 copë