Gelone solucion 100 ml

500 Lek
98% rekomandon
Në stock

Cmimi per Kosove & Maqedoni 3.60 €uro. =============­=======================

Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 18.6. zgjidh atributet...
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek

Paketë në OFERTE

Gelone Solucion – Paketa e udhëtimit 100ml *************­************************­***** Delikat dhe Komod ================== Formula e Gelone-s është unike për shkak të përmbajtes sodium hyaluronate (ose kripën sodium të hyaluronic acid). Kjo substancë është natyrale për trupin e njeriut. Formula e Gelone-s është krijuar për ti ofruar komoditet syve tuaj dhe falë lubrifikuesit ekselent është konsideruar si një nga më të mirët nga përdoruesit e lenteve. Karakteristika biologjike të Acidit Hyaluronic =============­========================­========= ~mund të mbajë rreth 1,000 herë peshën e saj në ujë, veti qe e bën atë një agjent lageshtie të veçantë
~efekti anti-inflamator
~efekt antibakterial
~rrit shërimin e lëkurës dhe zvogëlon pamjen e plogët (e përdorur në kirurgji plastike)

I përshtatshëm ============== Solucioni Gelone është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lenteve të buta përfshirë lentet hidroxhel silikoni dhe lentet me ngjyrë. Paketat ======= Solucioni është i disponueshëm në paketa 100 ml dhe 360 ml. Gelone 100 ml nuk përmban kuti për lentet e kontaktit.

Të dhënat - Gelone solucion 100 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 100 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (2)

Ke pyetje?
Elma

Mfal qito a jon me dioptri edhe a muj me zgjedh ngjyren

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Gelone eshte solucion per te pastruar lentet e kontaktit. Nese interesoheni per lente kontakti me dioptri dhe me ngjyre ju lutem na kontaktoni tek numri jone i telefonit 00355 69 25 04 859.Faleminderit

anxhela

ngjyr jeshil

Përgjigje Enxhi L.

Pershendetje Anxhela, ky solucion eshte ne kuti te bardhe, jeshile eshte biotrue. Deshiron ta porosisesh? Flm.