Gelone Eye Drops 10 ml

400 Lek
98% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e hënë 22.4. zgjidh atributet...
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek

Gelone Eye Drops 10 ml

Gelone Eye Drops 10 ml ofron komoditet gjatë gjithë ditës. Gelone Eye Drops zëvendëson lotët natyral dhe prodhon për sytë tuaj një shtresë artificiale mbrojtëse që mbron sytë tuaj nga disa faktorë si smogu, i nxehti, era, ajri i kondicionuar ose puna në kompjuter.

Shtresë e hollë mbrojtëse

Gelone Eye Drops krijon një shtresë (ashtu si lotët natyral) mbrojtëse për sytë e thatë dhe ndihmon të largojë papastërtitë.

Efikas për të luftuar sindromën e syve të thatë

Sindroma e syve të thatë është komplikacioni që hasin më së shumti përdoruesit e lenteve. Ajo shkaktohet për arsye të ndryshme, por më shumë probabilitet nga mungesa e lotëve natyral. Gelone Eye Drops ofron ndihmë të shpejtë dhe efikase.

Gelone Eye Drops përdoret deri në 30 dite nga hapja e parë .

Të dhënat - Gelone Eye Drops 10 ml

Prodhuesit: Stericon Pharma
Afati i përdorimit: 1 muaj
Sasia : 10 ml
Ruajtës: Po
A mund të përdoret me lentet e kontaktit: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente (2)

Ke pyetje?
Blerina

Dua ti porosis keto lente 300 leke jam nga Kosova, Ferizaj

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Porosia kryhet online tek website jone www.lentekontakti.al dhe transporti per ne kosove kushton 5 euro.Per me shume info na kontaktoni ne numrin tone te telefonit +355692504859. Faleminderit

Kristi

Me beri shume efekt ky solucioni. Flm

Përgjigje Ina B.

Shum faleminderit qe zgjodhet produktet tona.