Biotrue solucion 300 ml

1 300 Lek
99% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 6.6. zgjidh atributet...
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 650 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
1 300 Lek

Biotrue-Solucion i Lenteve te Kontaktit

Solucioni Biotrue është dizenjuar për dezinfektimin, pastrimin dhe ruajtjen për të gjitha lentet e buta. Faktori i pH tek solucioni Biotrue është i ngjashëm me lotët e njeriut. Biotrue Solucion fut denatyrimin e disa proteinave tek lotët që ju ndihmojnë ti mbani lentet e pastra e pa mikrobe.


Ai ka fituar pozicion në nivelet e larta të solucioneve si Gelone. Laim-Care Optifree RepleniSH

GUIDE: Si ti pastrosh lentet e kontaktit siç duhet:

Të dhënat - Biotrue solucion 300 ml

Prodhuesit: Bausch and Lomb
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 300 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po
Zgjedhje e zgjuar
Favorite

Gelone solucion 360 ml

Në stock
    Solucioni Gelone pastron dhe hidraton lentet tuaja. Solucioni është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lenteve të buta.
Cmimi: 900 Lek
Zgjedhje e zgjuar

Komente (3)

Ke pyetje?
Ergi

i madhi esht

Përgjigje Ina B.

Pershendetje!

Solucioni Biotrue 300 ml eshte i formatit te madh dhe eshte ne oferte 1300 Leke. Nese deshironi ta porosisni mund te na kontaktoni tek numri jone i telefonit +355692504859. Flm.

Lusi

A dergoni ne Korce?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje!

Po, dergojme porosi ne Korce. Porosia kryhet online tek website jone www.lentekontakti.al ose mund te na telefononi tek numri jone i kontaktit 0692504859. Faleminderit

Aunela

Kam vite qe perdor lente edhe jam e sigurte qe Biotrue eshte solucioni me i mire sot per sot ne treg.

Përgjigje Ina B.

Biotrue eshte nje nder solucionet me te mire per te mbajtur te dezinfektuara dhe te pastra lentet tuaja dhe eshte nje solucion shume i mire per sy sensitiv.