Biotrue ONEday për Presbyopia (90 Lente)

10 201 Lek 8 800 Lek
99% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e enjte 30.5. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Transport FALAS për këtë produkt
10 201 Lek 8 800 Lek
Shto në shportë Çmimi më i mirë për 30 ditët e fundit: 10 201 Lek

Të dhënat - Biotrue ONEday për Presbyopia (90 Lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 90 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 42 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 78%
Emri i Produktit: Biotrue ONEday for Presbyopia
Dioptri: nga -9.00 tek +6.50
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
Materiali i Lenteve: Nesofilcon A
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?