Biomedics 55 Evolution (6 lente)

2 450 Lek
96% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 17.50 €uro.

Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 6.6. zgjidh atributet...
Shto 900 Lek 700 Lek
Shto një solucion pastrues:
Shto një solucion pastrues:
Gelone solucion 360 ml
900 Lek
700 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 650 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
2 450 Lek

Lente Kontakti Biomedics 55 Evolution

Lentet e kontaktit Biomedics 55 Evolution, janë lente mujore të një kualiteti të lartë me një çmim shumë të arsyeshëm.
Lentet përmbajnë 45% polimer Ocufilcon D dhe 55% ujë.

Një paketë Biomedics 55 Evolution përmban 6 lente.

Të dhënat - Biomedics 55 Evolution (6 lente)

Prodhuesit: CooperVision
BC: 8.90, 8.80, 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 27 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 55%
Emri i Produktit: Biomedics 55 Evolution
Dioptri: nga -10.00 tek +8.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Materiali i Lenteve: Ocufilcon D
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po
Zgjedhje e zgjuar
Favorite

Topvue Air (6 lente)

Në stock
    Lentet e kontaktit TopVue Air kanë përshkueshmëri të lartë oksigjeni duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit. Teknologjia e re është garanci për një rehati maksimale.
Cmimi: 3 000 Lek
Zgjedhje e zgjuar

Komente (2)

Ke pyetje?
Anonymous

Pershendetje! Duhet patjeter qe lentet mujore ti vendosim cdo dite apo eshte thjeshte afati i perdorimit 30 dite sepse do doja te dija nese nuk i vendos a kompesohen ditet?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Nese lentet e kontaktit hapen dhe vendosen njehere dhe me pas nuk i vendos quhen te vendosura pra duhen perdorur brenda 30 diteve. Por, nese nuk i hapni lentet dhe i keni te paperdorura mund ti perdorni kur te doni brenda afatit te skadences qe do te thote qe afati i perdorimit nuk eshte vetem 30 dite. Flm

Kujtim

Cmimi eshte per cope apo per kuti?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje Kujtim!

Cmimi eshte per kuti, pra nje kuti Biomedics 55 Evolution (6 lente) pra ka 3 cifte lentesh mujore kushton 2 450Lek. Nese jeni i interesuar mund ti porosisni online tek faqja jone ose te kaloni nga zyra jone.

Faleminderit