Biomedics 1 Day Extra (90 lente)

6 250 Lek
97% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 18.6. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Transport FALAS për këtë produkt
6 250 Lek

Biomedics 1 Day Extra Lente Kontakti

Biomedics 1 Day Extra day lente kontakti jane dizenjuar per rehati maksimale gjate gjithe dites. Keto lente kontakti ditore karakterizohen si shume te holla, fakt qe ndikon qe ato te mos irritojne syte. Biomedics 1 Day Extra kane filter UV dhe perdoren shume lehte. Paketat permbajne 90 lente.

Komoditet maksimal Natyral

Biomedics 1 Day Extra jane kerkuar shpesh pas blerjes se pare nga perdoruesit mujor te cilet i vendosin keto lente dhe nuk duan te kujdesen me per to. Lentet e kontaktit ditore jane konsideruar gjithashtu me te rehatshmet e te shendetshmet nga perdoruesit.

Të dhënat - Biomedics 1 Day Extra (90 lente)

Prodhuesit: CooperVision
BC: 8.80, 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 90 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 33 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 55%
Emri i Produktit: Filter: Biomedics 1 Day Extra
Dioptri: nga -10.00 tek +6.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Jo
Materiali i Lenteve: Ocufilcon D
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Daily (90 lente)

Në stock
  • Filtër UV
  • Material i butë dhe komod
  • Cepat (bordet) extra të hollë
Cmimi: 5 950 Lek

Komente

Ke pyetje?