Biofinity Toric (3 lente)

3 800 Lek
98% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 24.7. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Shto 900 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
3 800 Lek

Lente kontakti Biofinity Toric

Biofinity Toric janë lente të buta për korrigjimin e astigmatizmit, prodhuar për përdorim ditor dhe përdorim gjatë natës. Ato janë të përshtatshme për tu përdorur për një kohë të gjatë, 7 ditë pa i hequr. Por për këtë ju duhet të këshilloheni me një okulist.

Dizenjuar për komoditet

Lentet e kontaktit Biofinity Toric sigurojnë vizion të mprehtë falë materialit Comficon A dhe teknologjisë Aquaform e cila shton përshkueshmërinë e lartë të oksigjenit.

Lentet e kontaktit Biofinity Toric janë kualiteti më i mirë i lenteve torike për korrigjimin e astigmatizmit në treg.

Të dhënat - Biofinity Toric (3 lente)

Prodhuesit: CooperVision
DIA: 14.50
BC: 8.70
Paketimi : 3 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 116 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 48%
Emri i Produktit: Biofinity Toric
Materiali i Lenteve: Comfilcon A
cilinder: nga -0.75 tek -2.25
Dioptri: nga -10.00 tek +8.00
Filtër UV: Jo
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Air for Astigmatism (3 lente)

Në stock
  • Përshkueshmëri e lartë e oksigjenit
  • Lubrifikim me Sodium-hyaluronate
  • Rrehati gjithë ditën
Cmimi: 2 900 Lek

Komente (4)

Ke pyetje?
Lindi

pershendetje un e kam syrin me cilinder -0.25 dhe doja tju pyesja nqs keni?

Përgjigje info@lentekontakti.al

Pershendetje! Parametrat e tjere (sfera dhe aksi) si i keni? Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692504859. Faleminderit!

ylber

pershendetje! lidhje me kto lente sa kushtojn totali per kosov.edhe 3 lente nenkupton 3 qifte lentesh per dy syt apo duhet te blihen 2 paketa ne menyr qe te behen 3 qifte se nuk e kam te qart.falemderit paraprakisht.

Përgjigje Ina

Pershendetje, lentet Biofinity Toric (3 lente) jane lente per dioptrite cilindrike dhe ato kushtojne 27.15 euro kutia me 3 cope. Duhen blere 2 paketa per te patur 3 cifte. Ne rast se i keni te dy dioptrite te njejta (i majti edhe i djathti njesoj) eshte me me leverdi paketa me 6 cope ( 3 cifte) e cila kushton 49.30 €uro. Per me shume info na kontaktoni ne viber tek +355692504859. Flm, Ina.

Anonymous

Sa pare i bjen me Euro ?? A ka mundesi me mtreguu??

Përgjigje Ina B.

Pershendetje! Lentet e kontaktit Biofinity Toric (3 lente) kushtojne kushtojne 27.15 euro. Keto jane lente per astigmatizem. Jeni i interesuar te kryeni porosi?

Anxhela

Shume cilesore lentet dhe shume te rehatshme nuk ndjehen fare ne sy.

Përgjigje Ina B.

Shume faleminderit, cilesia eshte prioritet per ne :)