Biofinity (6 lente) + Gelone Solucion 360 ml

5 050 Lek
89% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Biofinity (6 lente)
Data e parashikuar e dorëzimit: e premte 31.3. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 4 350 Lek
Gelone solucion 360 ml
Data e parashikuar e dorëzimit: e premte 31.3. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 900 Lek
5 250 Lek 5 050 Lek
Transport FALAS për këtë produkt

Paketa Lehtesuese – Lente + Solucion

Kurseni parate tuaja duke perfituar lentet plus solucionin!

Të dhënat - Biofinity (6 lente)

Prodhuesit: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 160 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 48%
Emri i Produktit: Biofinity
Materiali i Lenteve: Comfilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +8.00
Filtër UV: Jo
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po

Të dhënat - Gelone solucion 360 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?