Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 lente)

6 900 Lek
91% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e hënë 22.4. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
Shto 900 Lek
Transport FALAS për këtë produkt
6 900 Lek

Lente Cilindrike Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism janë lente mujore cilindrike (astigmatism) që arrijne deri ne -2.75 cilindër. Përbërja e tyre është prej silicone-hydrogel dhe ofrojnë përmbajtje të lartë oksigjeni. Të rekomandueshme për cilindo rri me orë të gjata përpara kompiuterit. Kutia përmban 6 lente.

Clear Vision and all-day Comfort

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism kanë parametra të lartë cilësie duke I bërë ato shumë të rehatshme.

Të dhënat - Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 lente)

Prodhuesit: Bausch and Lomb
DIA: 14.50
BC: 8.60
Paketimi : 6 lente
Përshkueshmëria e oksigjenit: 114 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 46%
Emri i Produktit: Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism
cilinder: nga -0.75 tek -2.75
Dioptri: nga -9.00 tek +6.00
Filtër UV: Jo
Materiali i Lenteve: Samfilcon A
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Air for Astigmatism (6 lente)

Në stock
  • Përshkueshmëri e lartë e oksigjenit
  • Lubrifikim me Sodium-hyaluronate
  • Rrehati gjithë ditën
Cmimi: 5 200 Lek

Komente

Ke pyetje?