Air Optix Aqua Multifocal (6 lente) + Gelone Solucion 360 ml

8 350 Lek
97% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Air Optix Aqua Multifocal (6 lente)
Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e mërkurë 17.8. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 7 650 Lek
Gelone solucion 360 ml
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 17.8. zgjidh atributet...
Çmimi i rregullt 900 Lek
8 550 Lek 8 350 Lek
8 550 Lek 8 350 Lek Zbritje -2%
Transport FALAS për këtë produkt

Paketa lehtesuese – Lente + solucion

Kurseni parate tuaja ne paketat e lenteve dhe solucioneve !

Të dhënat - Air Optix Aqua Multifocal (6 lente)

Prodhuesit: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 6 lente
Add power: +1.00, +2.00, +2.50
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 138 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 33%
Emri i Produktit: Air Optix Aqua Multifocal
Dioptri: nga -10.00 tek +6.00
Materiali i Lenteve: Lotrafilcon B
Filtër UV: Jo
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po

Të dhënat - Gelone solucion 360 ml

Prodhuesit: Soleko
Tipi i Solucionit : Universal
Sasia : 360 ml
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Afati i përdorimit: 3 muaj
Përmban Sodium hyaluronate: Po
Ruajtës: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?