Air Optix Aqua (6 lente)

4 000 Lek
97% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 28.50 €uro.

Data e parashikuar e dorëzimit: e martë 6.6. zgjidh atributet...
Shto 900 Lek 700 Lek
Shto një solucion pastrues:
Shto një solucion pastrues:
Gelone solucion 360 ml
900 Lek
700 Lek
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 650 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
4 000 Lek

Lente Kontakti Air Optix Aqua

Përshkueshmëri e Lartë e Oksigjenit

Lentet e kontaktit Air Optix Aqua prodhuar nga Alcon janë të një niveli (ashtu si Air Optix) me përshkueshmëri të lartë oksigjeni që mund të përdoren dhe natën. Ju duhet të konsultoheni me okulistin tuaj për orarin Air Optix Aqua nëqoftëse do ti përdorni edhe natën.

Air Optix Aqua janë lente kontakti mujore projektuar për përdorim ditor. Lentet Air Optix Aqua përbëhen prej materialit hidroxhel silikoni Lotrafilcon B .

Të dhënat - Air Optix Aqua (6 lente)

Prodhuesit: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 138 Dk/t
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 30 ditë
Përmbajtja e ujit: 33%
Emri i Produktit: Air Optix Aqua
Dioptri: nga -10.00 tek +6.00
Materiali i Lenteve: Lotrafilcon B
Filtër UV: Jo
A mund të fle me këto lente natën?: Po
Filter: Item is medical device: Po
Zgjedhje e zgjuar
Favorite

Topvue Air (6 lente)

Në stock
    Lentet e kontaktit TopVue Air kanë përshkueshmëri të lartë oksigjeni duke ruajtur dhe përmbajtjen e ujit. Teknologjia e re është garanci për një rehati maksimale.
Cmimi: 3 000 Lek
Zgjedhje e zgjuar

Komente (3)

Ke pyetje?
Elona

Perhsendetje Per Porosi brenda shqiperise sa kushton trasnporti? ne Tirane?

Përgjigje Jona

Pershendetje Elona, transporti ne Shqiperi (rrethe) kushton 190 Leke, ndersa brenda Tiranes kushton 150 Lek. Per me shume info na kontakto tek +355 692504859. Flm

Gjergji

Cmimi fantastik & sherbim i perkryer.

Arber

A i sillni ne Prishtin?

Përgjigje Ina B.

Pershendetje, po dergojme porosi ne Prishtine. Transporti kushton 5 euro. Per cfare interesoheni ju?