0 Lek

Nuk ka produkte në shportë

Trego shportën

Acuvue 2 (6 lente)

2 950 Lek
98% rekomandon
Në stock

Çmimi për Kosovë & Maqedoni 21.10 €uro.

Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e hënë 24.1. e hënë 24.1. e hënë 24.1. Order stock info: In stock, ready to be dispatched zgjidh atributet...
Shto
900 Lek
2 950 Lek

Acuvue 2 - Lente kontakti

Acuvue 2 janë lente kontakti dy javore nga Johnson & Johnson të dizenjuara për përdorim ditor.
Lentet e kontaktit hidroxhel silikon Acuvue Advance dhe Acuvue Oasys i përkasin llojeve të reja të lenteve prodhuar nga Johnson & Johnson.

Komoditet maksimal

Me lentet e kontaktit Acuvue 2 ju do të keni një eksperiencë të mirë, komode dhe që nuk e keni pasur me produktin paraardhës ACUVUE. Lentet e kontaktit
Acuvue 2 janë lente që kanë një përshkueshmëri të lartë oksigjeni e cila ofron komoditet.

Çdo kuti ka 6 lente.

Të dhënat

Prodhuesit: Johnson and Johnson
BC: 8.70, 8.30
DIA: 14.00
Paketimi : 6 lente
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 14 ditë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 33 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 58%
Emri i Produktit: Acuvue 2
Materiali i Lenteve: Etafilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +8.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Po

Komente

Ke pyetje?
Top