1 Day Acuvue TruEye (30 lente)

3 700 Lek 3 250 Lek
99% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e mërkurë 22.5. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
3 700 Lek 3 250 Lek
Shto në shportë Çmimi më i mirë për 30 ditët e fundit: 3 700 Lek

Lente Kontakti 1 Day Acuvue TruEye

1 Day Acuvue TruEye janë lente kontakti ditore të prodhuara nga Johnson & Johnson. Ato janë llojet e fundit të lenteve Acuvue daily por janë gjithashtu lentet e para ditore të krijuara nga lloji më i ri i silikonit. Këto lente i ofrojnë syve tuaj komoditet për shkak edhe të materialit Narafilcon A, i cili ka një përshkueshmëri të lartë të oksigjenit.

Mbrojtja nga rrezet UV-A dhe UV-B

Lentet e kontakti t 1 Day Acuvue TruEye iu ofrojnë një mbrojtje të lartë nga rrezet UV-A dhe UV-B. Shenja brenda-jashtë që ndodhet në këto lente iu ndihmon juve që ti vendosni ato siç duhet.

Të dhënat - 1 Day Acuvue TruEye (30 lente)

Prodhuesit: Johnson and Johnson
BC: 9.00, 8.50
DIA: 14.20
Paketimi : 30 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Emri i Produktit: 1 Day Acuvue TruEye
Përshkueshmëria e oksigjenit: 118 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përmbajtja e ujit: 46%
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
Materiali i Lenteve: Narafilcon A
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

Gelone 1-day (30 lenses)

Në stock
  • Shikim i pastër në të gjitha kushtet e ndricimit
  • Hidratim gjatë gjithë ditës
  • Bordet e holla nuk irritojnë qepallat e syve
  • Filtër UV
Cmimi: 2 950 Lek

Komente

Ke pyetje?