1 Day Acuvue TruEye (180 lente)

22 201 Lek 15 900 Lek
98% rekomandon
Transport FALAS për këtë produkt
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: 1 pcs. e hënë 30.1. zgjidh atributet...
22 201 Lek 15 900 Lek
Shto në shportë Çmimi më i mirë për 30 ditët e fundit: 22 201 Lek
Transport FALAS për këtë produkt

1 Day Acuvue TruEye Lente Kontakti

1 Day Acuvue TruEye jane lente kontakti ditore te prodhuara nga Johnson & Johnson. Ato jane llojet e fundit te lenteve Acuvue daily por jane gjithashtu lentet e pare ditore te krijuara nga lloji me i ri i silikonit. Keto lente i ofrojne syve tuaj komoditet per shkak edhe te materialit Narafilcon A, i cili ka nje pershkureshmeri te larte te oksigjenit.

Mbrojtja nga rrezet UV-A dhe UV-B

1 Day Acuvue TruEye lente kontakti ju ofrojne nje mbrojtje te larte nga rrezet UV-A dhe UV-B. Shenja brenda-jashte qe ndodhet ne keto lente ju ndihmon juve qe ti vendosni ato sic duhet.

Të dhënat - 1 Day Acuvue TruEye (180 lente)

Prodhuesit: Johnson and Johnson
BC: 9.00, 8.50
DIA: 14.20
Paketimi : 180 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Emri i Produktit: 1 Day Acuvue TruEye
Përshkueshmëria e oksigjenit: 118 Dk/t
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përmbajtja e ujit: 46%
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
Materiali i Lenteve: Narafilcon A
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Komente

Ke pyetje?