1 Day Acuvue Moist (30 lente)

3 200 Lek 2 900 Lek
98% rekomandon
Në stock
Data e parashikuar e dorëzimit: e premte 19.4. zgjidh atributet...
Zgjidh parametrat për syrin e dytë
VIP OPTIC Falas
TIRANE - Korrier nga 200 Lek *
SHQIPERI - Korrier nga 250 Lek *
KOSOVE nga 500 Lek
* Sidebar: Free delivery for orders over 5 000 Lek
3 200 Lek 2 900 Lek
Shto në shportë Çmimi më i mirë për 30 ditët e fundit: 3 200 Lek

Lente Kontakti 1 Day Acuvue Moist

1 Day Acuvue Moist janë lente kontakti ditore të krijuara nga Johnson & Johnson. Ato pasqyrojnë unicitetin e teknologjisë LACREON™ e cila fut një agjent me lagështi të pasur brenda lenteve. Falë kesaj teknologjie 1 Day Acuvue Moist i ofron syve tuaj një komoditet gjatë gjithë ditës. Lentet e kontakti t 1 Day Acuvue Moist ndihmojnë & sigurojnë komoditetin maksimal. Juve nuk ju nevojitet një solucion pastrues dhe sytë tuaj janë të mbrojtur nga rrezet UV-A dhe UV-B. Shenjat brenda dhe jashtë tek lentet ju ofrojnë një përdorim më të lehtë për vendosjen e tyre.

Një paketë ekonomike prej 90 lentesh është e disponueshme.

Të dhënat - 1 Day Acuvue Moist (30 lente)

Prodhuesit: Johnson and Johnson
BC: 9.00, 8.50
DIA: 14.20
Paketimi : 30 lente
Mbas sa ditësh ndërrohen?: 1 ditë
Emri i Produktit: 1 Day Acuvue Moist
Skadenca: 12 muaj dhe më shumë
Përshkueshmëria e oksigjenit: 33 Dk/t
Përmbajtja e ujit: 58%
Materiali i Lenteve: Etafilcon A
Dioptri: nga -12.00 tek +6.00
A mund të fle me këto lente natën?: Jo
Filtër UV: Po
Filter: Item is medical device: Po

Zgjedhje e zgjuar

TopVue Blue Blocker (30 lenses)

Në stock
  • Filter blu light për ekranet
  • Parandalon lodhjen e shikimit
  • Mbron nga sindroma e tharjes së syve
Cmimi: 2 700 Lek

Komente

Ke pyetje?